- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Portálové frézky CNC
- ›
- Portálové frézky CNC CARNAGHI
- ›
- Portálové frézky CNC CARNAGHI FPTM 253410/T24
Portálová frézka CNC CARNAGHI FPTM 253410/T24
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 10000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2250 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 50000 kg |
| Maximální vzdálenost vřetena od stolu | 3400 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Siemens 880M | |
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |

















































