- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Portálové frézky CNC
- ›
- Portálové frézky CNC ZIMMERMANN
- ›
- Portálové frézky CNC ZIMMERMANN FZ 37
Portálová frézka CNC ZIMMERMANN FZ 37
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Švýcarsko |
| kraj | Sankt Gallen |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 3500 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2500 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 30000 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 28 kW |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 18000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 3500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 2500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1250 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 416.7 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 416.7 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 416.7 mm/s |
| Výška stroje | 4741 mm |
| Délka stroje | 6990 mm |
| Šířka stroje | 8080 mm |
| Hmotnost stroje | 35 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FIDIA C 20 | |













































