- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Portálové frézky
- ›
- Portálové frézky STANKOIMPORT
- ›
- Portálové frézky STANKOIMPORT 6 Г 606
Portálová frézka STANKOIMPORT 6 Г 606
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Ukrajina |
| kraj | Житомирська область |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Po kompletní rekonstrukci |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 2000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 630 mm |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 20 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2000 1/min |
| Maximální vzdálenost mezi svislou osou vřetena a stolu | 560 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 133.3 mm/s |
| Výška stroje | 3600 mm |
| Délka stroje | 6200 mm |
| Šířka stroje | 3780 mm |
| Hmotnost stroje | 22 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































