- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Portálové frézky
- ›
- Portálové frézky TOS Kurim
- ›
- Portálové frézky TOS Kurim FREP D 16x45 100000
Portálová frézka TOS Kurim FREP D 16x45 100000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Maďarsko |
| kraj | Budapesti |
| Rok výroby | 1972 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavení | Stroj rozebrat |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 10000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1600 mm |
| Počet vertikálních vřeteníků | 2 ks |
| Počet horizontálních vřeteníků | 2 ks |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 10000 mm |
| Hmotnost stroje | 100 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |















































