Rámová pila Klaeger Müller HBA 320
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Skladové číslo | 15397 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výška stroje | 1400 mm |
| Šířka stroje | 2000 mm |
| Délka stroje | 2250 mm |
| Hmotnost stroje | 1.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































