Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Sachsen |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr hřídele (snížit na 90 stupňů) | 400 mm |
| Délka pilového listu | 650 mm |
| Délka zdvihu jezdce | 220 mm |
| Celkový příkon | 3.7 kW |
| Výška stroje | 1300 mm |
| Šířka stroje | 900 mm |
| Délka stroje | 2400 mm |
| Hmotnost stroje | 1.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































