- UniMachines
- ›
- Vrtačky
- ›
- Radiální vrtačky
- ›
- Radiální vrtačky CSEPEL
- ›
- Radiální vrtačky CSEPEL RF 50 / 1250
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr vrtání do oceli | 50 mm |
| Maximální dosah (maximální vzdálenost osy vřetena od sloupu) | 1250 mm |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 45 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 2000 1/min |
| Celkový příkon | 5 kW |
| Výška stroje | 2830 mm |
| Délka stroje | 2200 mm |
| Šířka stroje | 950 mm |
| Hmotnost stroje | 3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |















































