- UniMachines
- ›
- Vrtačky
- ›
- Radiální vrtačky
- ›
- Radiální vrtačky CSEPEL
- ›
- Radiální vrtačky CSEPEL RF 50/1600
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr vrtání do oceli | 50 mm |
| Maximální průměr vrtání do lehkých kovů | 63 mm |
| Maximální dosah (maximální vzdálenost osy vřetena od sloupu) | 1600 mm |
| Maximální vzdálenost od vřetene k základně | 1420 mm |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 45 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 2000 1/min |
| Výkon pohonu vřetena | 4 kW |
| Hmotnost stroje | 3.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Box stůl (krychlový stůl) | |









































