- UniMachines
- ›
- Vrtačky
- ›
- Radiální vrtačky
- ›
- Radiální vrtačky DONAU
- ›
- Radiální vrtačky DONAU Danuflex 135
Radiální vrtačka DONAU Danuflex 135
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Město | Babberich |
| Směrovací číslo | 6909 DA |
| kraj | Gelderland |
| Země | Nizozemí |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategorie | Vrtačky DONAU › |
| Výrobce | DONAU › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr vrtání do oceli | 35 mm |
| Maximální průměr vrtání do lehkých kovů | 42 mm |
| Maximální posuv vřetena | 3200 mm/s |
| Celkový příkon | 4 kW |
| Výška stroje | 1300 mm |
| Délka stroje | 2950 mm |
| Šířka stroje | 1800 mm |
| Hmotnost stroje | 2.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |






















































