Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1963 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Celkový příkon | 11 kW |
| Výška stroje | 3000 mm |
| Délka stroje | 3000 mm |
| Šířka stroje | 1100 mm |
| Hmotnost stroje | 6500 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1963 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Celkový příkon | 11 kW |
| Výška stroje | 3000 mm |
| Délka stroje | 3000 mm |
| Šířka stroje | 1100 mm |
| Hmotnost stroje | 6500 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |