- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy AMADA
- ›
- Revolverové vysekávací lisy AMADA OCTO 334
Revolverový vysekávací lis AMADA OCTO 334
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Rhône |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 30 t |
| Maximální tloušťka plechu | 6 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 750 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 1000 mm |
| Maximální délka plechu (X) | 750 mm |
| Maximální šířka plechu (Y) | 2000 mm |
| Maximální rychlost děrování (počet dopadů za minutu) | 150 1/min |
| Počet nástrojů na hlavě soustruhu | 9 ks |
| Počet indexovaných stanic ve věži | 1 ks |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 6 MB | |
| CNC řízení | |









































