- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy AMADA
- ›
- Revolverové vysekávací lisy AMADA PEGA 244
Revolverový vysekávací lis AMADA PEGA 244
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Wisconsin |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 22 t |
| Maximální délka pojezd X-osy | 1016 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 1016 mm |
| Maximální délka plechu (X) | 1016 mm |
| Maximální šířka plechu (Y) | 2540 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 104.8 kg |
| Maximální rychlost děrování (počet dopadů za minutu) | 350 1/min |
| Počet nástrojů na hlavě soustruhu | 44 ks |
| Maximální rychlost otáčení věže | 60 1/min |
| Výška stroje | 5029.2 mm |
| Délka stroje | 2540 mm |
| Šířka stroje | 2057.4 mm |
| Hmotnost stroje | 7.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| AMADA 04 PC | |
| CNC řízení | |












































