- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy AMADA
- ›
- Revolverové vysekávací lisy AMADA VIPROS 358 KING II
Revolverový vysekávací lis AMADA VIPROS 358 KING II
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | New York |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 29.9 t |
| Maximální tloušťka plechu | 3.4 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 1981.2 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 1270 mm |
| Počet nástrojů na hlavě soustruhu | 58 ks |
| Hmotnost stroje | 14.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 18 P | |
| CNC řízení | |













































