- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy FINN POWER
- ›
- Revolverové vysekávací lisy FINN POWER A 5-20 SB
Revolverový vysekávací lis FINN POWER A 5-20 SB
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 23.5 t |
| Maximální tloušťka plechu | 8 mm |
| Maximální délka plechu (X) | 2530 mm |
| Maximální šířka plechu (Y) | 1270 mm |
| Počet nástrojů na hlavě soustruhu | 20 ks |
| Tlak v hydraulickém systému | 30 MPa |
| Výška stroje | 2500 mm |
| Délka stroje | 5400 mm |
| Šířka stroje | 5600 mm |
| Hmotnost stroje | 12 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| CNC řízení | |













































