- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy FINN-POWER
- ›
- Revolverové vysekávací lisy FINN-POWER X5.
Revolverový vysekávací lis FINN-POWER X5.
| Čistá cena | 1484134 CZK |
| Lázeňský a rekreační poplatek (DPH) | 23 % |
| Název firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Město | Jelenia Góra |
| Směrovací číslo | 58-560 |
| kraj | Dolnośląskie |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategorie | Vysekávací lisy FINN-POWER › |
| Výrobce | FINN-POWER › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 25 t |
| Maximální tloušťka plechu | 8 mm |
| Maximální délka plechu (X) | 2530 mm |
| Maximální šířka plechu (Y) | 1270 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 200 kg |
| Hmotnost stroje | 10.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |

















































