- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy LVD/STRIPPIT
- ›
- Revolverové vysekávací lisy LVD/STRIPPIT GLOBAL 30 1225
Revolverový vysekávací lis LVD/STRIPPIT GLOBAL 30 1225
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 30 t |
| Maximální tloušťka plechu | 6.4 mm |
| Maximální délka plechu (X) | 2500 mm |
| Maximální šířka plechu (Y) | 1250 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 145.6 kg |
| Počet indexovaných stanic ve věži | 30 ks |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 83 m/min |
| Maximální posuv v ose Y | 73 m/min |
| Výška stroje | 2325 mm |
| Délka stroje | 5584 mm |
| Šířka stroje | 5160 mm |
| Hmotnost stroje | 13.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| GE FANUC 180 IP | |
| CNC řízení | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |


























































