- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy WEIDEMANN
- ›
- Revolverové vysekávací lisy WEIDEMANN MAGNUM 5000
Revolverový vysekávací lis WEIDEMANN MAGNUM 5000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 40.8 t |
| Maximální tloušťka plechu | 9.5 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 1574.8 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 1879.6 mm |
| Maximální délka plechu (X) | 1524 mm |
| Maximální šířka plechu (Y) | 1828.8 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 199.6 kg |
| Počet nástrojů na hlavě soustruhu | 52 ks |
| Počet indexovaných stanic ve věži | 2 ks |
| Maximální rychlost otáčení věže | 30 1/min |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC FS 16 P | |
| CNC řízení | |









































