- UniMachines
- ›
- Vrtačky
- ›
- Sloupové vrtačky
- ›
- Sloupové vrtačky INFRATIREA - ORADEA
- ›
- Sloupové vrtačky INFRATIREA - ORADEA 6GCO
Sloupová vrtačka INFRATIREA - ORADEA 6GCO
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Stroj nefunguje - mechanickou poruchu |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Na přijetí |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr vrtání do oceli | 63 mm |
| Maximální cestovní vřetena | 200 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 5.1 kW |
| Hmotnost stroje | 1.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |










































