Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 2018 |
| Záruka | Záruka 24 měsíců |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr vrtání do oceli | 16 mm |
| Maximální cestovní vřetena | 80 mm |
| Vyložení (vzdálenost osy vřetena od rámu) | 180 mm |
| Počet vřeten | 1 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 180 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 2770 1/min |
| Výkon pohonu vřetena | 0.4 kW |
| Celkový příkon | 0.5 kW |
| Výška stroje | 1620 mm |
| Délka stroje | 350 mm |
| Šířka stroje | 660 mm |
| Hmotnost stroje | 0.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Řemenový převod pohonu vřetena | |
| Pracovní stůl umožňující vrtání pod úhlem (rotace v 1 ose) | |
| Pracovní stůl je kulatý a otáčení | |
| Pracovní stůl se otáčí kolem sloupu | |
| Otočný stůl | |
| Naklápěcí otočný stůl | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |














































