- UniMachines
- ›
- Vrtačky
- ›
- Stojanové vrtačky
- ›
- Stojanové vrtačky ALZMETALL
- ›
- Stojanové vrtačky ALZMETALL AB 4 HST
Stojanová vrtačka ALZMETALL AB 4 HST
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr vrtání do oceli | 40 mm |
| Maximální cestovní vřetena | 190 mm |
| Vyložení (vzdálenost osy vřetena od rámu) | 325 mm |
| Počet doplňkových sazeb vřetena | 4 ks |
| Počet vřeten | 1 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 50 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1280 1/min |
| Výkon pohonu vřetena | 3 kW |
| Celkový příkon | 3.5 kW |
| Hmotnost stroje | 0.85 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Řemenový převod pohonu vřetena | |
| Automatický zdvih pinoly | |
| Centrální mazání | |
| Chlazený kapalinou | |
| Osvětlení | |
| CE prohlášení | |










































