Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr vrtání do oceli | 32 mm |
| Maximální průměr vrtání do lehkých kovů | 36 mm |
| Celkový příkon | 3.1 kW |
| Výška stroje | 1100 mm |
| Délka stroje | 2600 mm |
| Šířka stroje | 670 mm |
| Hmotnost stroje | 0.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |










































