Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr vrtání do oceli | 40 mm |
| Maximální průměr vrtání do lehkých kovů | 50 mm |
| Minimální posuv vřetena | 25 mm/s |
| Maximální posuv vřetena | 1250 mm/s |
| Počet rotačních rychlostech vřetena | 6 ks |
| Hmotnost stroje | 1.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |











































