Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1975 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 200 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 110 mm |
| Číslo rychlosti otáčení vřetena | 11 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 100 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 3150 1/min |
| Celkový příkon | 0.5 kW |
| Délka soustruhu | 1400 mm |
| Šířka soustruhu | 500 mm |
| Výška soustruhu | 1200 mm |
| Hmotnost soustruhu | 0.38 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |































































