Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Aube |
| Rok výroby | 1975 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Vyložení (vzdálenost osy vřetena od rámu) | 210 mm |
| Maximální vzdálenost od vřetena ke stolu | 250 mm |
| Počet rotačních rychlostech vřetena | 6 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 850 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 9200 1/min |
| Délka pracovního stolu | 250 mm |
| Šířka pracovního stolu | 250 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 0.7 kW |
| Výška stroje | 2000 mm |
| Délka stroje | 750 mm |
| Šířka stroje | 400 mm |
| Hmotnost stroje | 0.25 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































