Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Království |
| kraj | Shetland Islands |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Záruka 24 měsíců |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1600 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 900 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 920 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































