Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Milano |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 440 mm |
| Hmotnost stroje | 2800 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |










































