- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Stolové frézky
- ›
- Stolové frézky Tekwell
- ›
- Stolové frézky Tekwell Maximart MX-B5S
Stolová frézka Tekwell Maximart MX-B5S
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Skladové číslo | 14777 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1575 mm |
| Šířka pracovního stolu | 425 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 5.5 kW |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1200 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 580 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 600 mm |
| Celkový příkon | 8.5 kW |
| Výška stroje | 2150 mm |
| Délka stroje | 2400 mm |
| Šířka stroje | 1900 mm |
| Hmotnost stroje | 3.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Chlazený kapalinou | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |


















































