- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Svislé soustruhy
- ›
- Svislé soustruhy CKD Blansko
- ›
- Svislé soustruhy CKD Blansko DIMITROV K 2500
Svislý soustruh CKD Blansko DIMITROV K 2500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 1953 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr stolu | 2400 mm |
| Maximální průměr soustružení | 2700 mm |
| Maximální výška obrobku | 1800 mm |
| Maximální zatížení stolu | 20 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |














































