Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1942 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr stolu | 1320.8 mm |
| Maximální průměr soustružení | 1422.4 mm |
| Maximální výška obrobku | 1422.4 mm |
| Rychlost otáčení Minimální stůl | 2.3 1/min |
| Maximální rychlost otáčení stolu | 72.1 1/min |
Zařízení | |
|---|---|
| Rychloposuv | |














































