Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| Rok výroby | 1974 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr stolu | 2500 mm |
| Maximální průměr soustružení | 2600 mm |
| Maximální výška obrobku | 1700 mm |
| Počet svislých kočárů | 2 ks |
| Celkový příkon | 55 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































