- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Těžké soustruhy
- ›
- Těžké soustruhy Poręba
- ›
- Těžké soustruhy Poręba PL 42 480 TCB 125/5m
Těžký soustruh Poręba PL 42 480 TCB 125/5m
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Rusko |
| kraj | Свердловская область |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 5000 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 1250 mm |
| Délka soustruhu | 10700 mm |
| Šířka soustruhu | 1970 mm |
| Výška soustruhu | 2200 mm |
| Hmotnost soustruhu | 38 t |
Zařízení | |
|---|---|
| 4-čelisťové sklíčidlo | |
| Následovník zbytek | |
| Koník s elektromechanickým posuvem | |








































