Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Středočeský kraj |
| Rok výroby | 1981 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 2660 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 1250 mm |
| Číslo rychlosti otáčení vřetena | 8 ks |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 9 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 27 1/min |
| Délka soustruhu | 8650 mm |
| Šířka soustruhu | 3600 mm |
| Výška soustruhu | 3200 mm |
| Hmotnost soustruhu | 60 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































