- UniMachines
- ›
- Zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky DAVI
- ›
- Tříválcové zakružovačky DAVI MAS 3014
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální tloušťka válcovaného plechu | 4 mm |
| Pracovní délka válců | 3000 mm |
| Maximální tloušťka ohýbaného plechu | 4 mm |
| Počet poháněných válců | 3 ks |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































