- UniMachines
- ›
- Zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky ESPE
- ›
- Tříválcové zakružovačky ESPE XZLP 100/16
Tříválcová zakružovačka ESPE XZLP 100/16
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 7627 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální tloušťka válcovaného plechu | 16 mm |
| Počet poháněných válců | 3 ks |
| Výška stroje | 1570 mm |
| Délka stroje | 1434 mm |
| Šířka stroje | 1578 mm |
| Hmotnost stroje | 4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































