- UniMachines
- ›
- Zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky MG.
- ›
- Tříválcové zakružovačky MG. HM 208 A
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 6790 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální tloušťka válcovaného plechu | 8 mm |
| Pracovní délka válců | 2050 mm |
| Počet poháněných válců | 3 ks |
| Průměr válečku č. 1 | 190 mm |
| Průměr válečku č. 2 | 170 mm |
| Průměr válečku č. 3 | 150 mm |
| Výška stroje | 1245 mm |
| Délka stroje | 3370 mm |
| Šířka stroje | 1050 mm |
| Hmotnost stroje | 3.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































