- UniMachines
- ›
- Zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky PIESOK
- ›
- Tříválcové zakružovačky PIESOK XZMP 2000/8C
Tříválcová zakružovačka PIESOK XZMP 2000/8C
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2021 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 5719 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální tloušťka válcovaného plechu | 8 mm |
| Pracovní délka válců | 2000 mm |
| Počet poháněných válců | 3 ks |
| Výška stroje | 1400 mm |
| Délka stroje | 6060 mm |
| Šířka stroje | 1160 mm |
| Hmotnost stroje | 9.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































