- UniMachines
- ›
- Zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky ROUNDO
- ›
- Tříválcové zakružovačky ROUNDO PS 205
Tříválcová zakružovačka ROUNDO PS 205
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 3435 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální tloušťka válcovaného plechu | 10 mm |
| Pracovní délka válců | 2500 mm |
| Celkový příkon | 4 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































