- UniMachines
- ›
- Zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky SAHINLER
- ›
- Tříválcové zakružovačky SAHINLER MRM-S 1550/130
Tříválcová zakružovačka SAHINLER MRM-S 1550/130
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální tloušťka válcovaného plechu | 6 mm |
| Pracovní délka válců | 1550 mm |
| Průměr válečku č. 1 | 130 mm |
| Průměr válečku č. 2 | 130 mm |
| Průměr válečku č. 3 | 130 mm |
| Výška stroje | 1020 mm |
| Délka stroje | 3250 mm |
| Šířka stroje | 650 mm |
| Hmotnost stroje | 1.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































