- UniMachines
- ›
- Zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky
- ›
- Tříválcové zakružovačky Stanko
- ›
- Tříválcové zakružovačky Stanko M 6221 Y4
Tříválcová zakružovačka Stanko M 6221 Y4
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Sachsen |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Pracovní délka válců | 2000 mm |
| Maximální tloušťka ohýbaného plechu | 4 mm |
| Průměr válečku č. 1 | 200 mm |
| Průměr válečku č. 2 | 160 mm |
| Průměr válečku č. 3 | 160 mm |
| Výška stroje | 1250 mm |
| Délka stroje | 3600 mm |
| Šířka stroje | 1200 mm |
| Hmotnost stroje | 2.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































