Tavící pec Marconi RR14 1680/00
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální teplota | 999 C |
| Výška pece | 240 mm |
| Šířka pece | 200 mm |
| Délka pec | 340 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální teplota | 999 C |
| Výška pece | 240 mm |
| Šířka pece | 200 mm |
| Délka pec | 340 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |