- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzální frézky
- ›
- Univerzální frézky ARSENAL
- ›
- Univerzální frézky ARSENAL FU 321
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1320 mm |
| Šířka pracovního stolu | 320 mm |
| Počet rotačních rychlostech svislou osou vřetena | 18 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 40 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 950 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 320 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 460 mm |
| Celkový příkon | 7.5 kW |
| Výška stroje | 1780 mm |
| Délka stroje | 1747 mm |
| Šířka stroje | 2050 mm |
| Hmotnost stroje | 3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |











































