Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Španělsko |
| kraj | Guipúzcoa |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1400 mm |
| Šířka pracovního stolu | 340 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1100 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 320 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































