- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzální frézky
- ›
- Univerzální frézky DUFOUR
- ›
- Univerzální frézky DUFOUR 624 B
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Indie |
| kraj | Maharashtra |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1500 mm |
| Šířka pracovního stolu | 350 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1300 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 460 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 560 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































