Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Španělsko |
| kraj | Guipúzcoa |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1300 mm |
| Šířka pracovního stolu | 300 mm |
| Počet rotačních rychlostech svislou osou vřetena | 12 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 30 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 1200 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 950 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 275 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Hmotnost stroje | 1750 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































