- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzální frézky
- ›
- Univerzální frézky FUM Jarocin
- ›
- Univerzální frézky FUM Jarocin FWF32J
Univerzální frézka FUM Jarocin FWF32J
| Čistá cena | 515722 CZK |
| Lázeňský a rekreační poplatek (DPH) | 23 % |
| Název firmy |
Precyzja
Roman Piotrowski |
| Adresa | Plac Czerwca 1976 nr 1 |
| Město | Warszawa |
| Směrovací číslo | 02-495 |
| kraj | Podkarpackie |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 664297005 |
| Kategorie | Frézky FUM Jarocin › |
| Výrobce | FUM Jarocin › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Podkarpackie |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Postavení | Stroj unplugged |
| Skladové číslo | 901 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1400 mm |
| Šířka pracovního stolu | 320 mm |
| Travel délka pinoly | 125 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 950 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 320 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 400 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































