Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1966 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 900 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 700 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Celkový příkon | 10 kW |
| Hmotnost stroje | 3.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































