- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzální frézky
- ›
- Univerzální frézky INDUMA
- ›
- Univerzální frézky INDUMA 1800 X 500 X 400
Univerzální frézka INDUMA 1800 X 500 X 400
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1977 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 2200 mm |
| Šířka pracovního stolu | 440 mm |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 39 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 1500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1800 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Hmotnost stroje | 5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































