- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzální frézky
- ›
- Univerzální frézky KUNZMANN
- ›
- Univerzální frézky KUNZMANN HF 6
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 1979 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 860 mm |
| Šířka pracovního stolu | 240 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 440 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 200 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 430 mm |
| Hmotnost stroje | 0.89 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































