- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzální frézky
- ›
- Univerzální frézky OPTIMUM
- ›
- Univerzální frézky OPTIMUM Optimill BF 46 Vario
Univerzální frézka OPTIMUM Optimill BF 46 Vario
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 6627 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 800 mm |
| Šířka pracovního stolu | 240 mm |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 95 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 3200 1/min |
| Maximální vzdálenost vřetena od stolu | 420 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 560 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 200 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 350 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































