Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1800 mm |
| Šířka pracovního stolu | 630 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 15 kW |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1400 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 630 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Chlazený kapalinou | |














































